Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Schilderij |
Dit werk is van de uit Rusland afkomstige, maar in Nederland werkende kunstenaar Alexander Bobkin. Galerieprijs was meer dan 2800 euro. Olieverf op linnen, 104 x 84 cm., ingelijst. In uitmuntende staat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Koudum, Nederland |
Objectlocatie | Koudum, Nederland |
Starttijd | 20-3-2017 om 15:44 |
Eindtijd | 27-3-2017 om 16:49 |