14k gouden herenring met onyx en briljant geslepen diamant - rm 20 (63)
Francisco Larez - ZONDER TITEL RELIEF IN RELIËF 1965
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Jan Poortenaar
Voorstelling van een boerderij met een trapgevel
Losbladig, beeldmaat 10,5x12, bladmaat 19x22
Gesigneerd r.o. 'Jan Poortenaar'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 21-3-2017 om 14:48 |
Eindtijd | 1-4-2017 om 15:48 |