Schilderijen Items nieuw binnen
guillaume-geignac-bos-nimf-naakt
guillaume-geignac-bos-nimf-naaktguillaume-geignac-bos-nimf-naaktguillaume-geignac-bos-nimf-naakt
GUILLAUME GEIGNAC - BOS NIMF NAAKT
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
zaandam
1658 verkochte items

Omschrijving
Guillaume Seignac 1870 - 1924

GUILLAUME SEIGNAC 1870-1924

BOSNIMF

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 15,5 X 24 CM

gesigneerd rechts onder  G Seignac

GEKADERD IN ZEER FRAAIE HANDGEMAAKTE LIJST IN DE MAAT 22 x 30 cm

PRACHTIG SCHILDERIJ van deze BEROEMDE FRANSE KUNSTENAAR

VERZENDEN 8,60 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND OF

OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

voor verdere informatie zie ionze website

Afgelopen
€ 2750,00

Starttijd
16-05-17 17:13
Eindtijd
28-05-17 20:13
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in zaandam

Bezorgen met een koerier voor € ONKOSTEN

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.