18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Tekening / Aquarel |
Tekening in inkt.
Afmetingen afbeelding binnen de lijnen, ca 53 x 36 cm.
Afmetingen incl lijst. 64 x 44 cm.
Gesigneerd rechtsonder.
Links; Rhenen.
Ingelijst.
Prima staat!
Verzending aangetekend. (Zonder het glas!)
Ophalen uiteraard mogelijk. MET glas!
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland |
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 7-6-2018 om 18:14 |
Eindtijd | 16-6-2018 om 16:25 |