Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige antieke gravure in lijst met passe-partout van Simon Fokke (Amsterdam 1712 - Amsterdam 1784), voorstellende mensen en dieren in noodweer.
Over de kunstenaar:
Simon Fokke werd in 1712 geboren in Amsterdam. Zijn vader was acteur aan de Amsterdamse Schouwburg. Simon toonde al vroeg belangstelling voor de teken- en graveerkunst en hij werd leerling van Jan Casper Philips. Hij volgde diens nette manier van werken niet, maar ontwikkelde een vrije en losse behandeling van de etsnaald. Simon Fokke maakte heel veel etsen. Het Rijksmuseum in Amsterdam heeft een collectie van 1357 werken van hem. Hij overleed in 1784 in Amsterdam.
Afmetingen: 22,5 cm X 18 cm inclusief lijst.
Rechtsonder gesigneerd in de druk.
In mooie en onbeschadigde staat!
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Steenwijk, Nederland |
Objectlocatie | Steenwijk, Nederland |
Starttijd | 24-3-2017 om 1:17 |
Eindtijd | 28-3-2017 om 21:17 |