Grafiek Items nieuw binnen
w-o-j-nieuwenkamp-ets-stad-in-spanje
w-o-j-nieuwenkamp-ets-stad-in-spanjew-o-j-nieuwenkamp-ets-stad-in-spanjew-o-j-nieuwenkamp-ets-stad-in-spanjew-o-j-nieuwenkamp-ets-stad-in-spanje
W.O.J.Nieuwenkamp - ets - Stad in Spanje
Grafiek
GEPLAATST DOOR
Haarlem Nederland
947 verkochte items

Omschrijving
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp 1874 - 1950

Droge naald, potlood gesigneerd en "Epreuve d'artiste" rechtsonder. Genummerd E74, getiteld en "3 exemplaren" linksonder.

Beeldmaat 28,5 x 59,5 cm.  Bladmaat 48 x 65,5 cm.  Losbladig.

Afgelopen
€ 190,00

Starttijd
09-06-17 19:18
Eindtijd
20-06-17 19:18
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.