Grafiek Items nieuw binnen
joh-d-scherft-ets-academie-leiden
joh-d-scherft-ets-academie-leidenjoh-d-scherft-ets-academie-leidenjoh-d-scherft-ets-academie-leiden
Joh. D. Scherft - ets - Academie Leiden
Grafiek
GEPLAATST DOOR
Haarlem Nederland
947 verkochte items

Omschrijving
Johan D. Scherft 1891 - 1969

Ets uit 1923. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Genummerd 19/100 linksonder. Beeldmaat 27,5 x 25,5 cm. Bladmaat 36 x 34 cm.

Losbladig.

Afgelopen
€ 25,00

Starttijd
07-06-17 21:14
Eindtijd
22-06-17 19:14
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.