Grafiek - Handgesigneerd Items nieuw binnen
joh-d-scherft-ets-academie-leiden
joh-d-scherft-ets-academie-leidenjoh-d-scherft-ets-academie-leidenjoh-d-scherft-ets-academie-leiden
Joh. D. Scherft - ets - Academie Leiden
Grafiek - Handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Haarlem Nederland
1145 verkochte items

Omschrijving
Johan D. Scherft 1891 - 1969

Ets uit 1923. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Genummerd 19/100 linksonder. Beeldmaat 27,5 x 25,5 cm. Bladmaat 36 x 34 cm.

Losbladig.

Verkocht

Starttijd
05-07-17 21:07
Eindtijd
20-07-17 19:07
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.