Klaas Gubbels - houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
Fenneke van der Elst - Drie lelies III
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1923. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Genummerd 19/100 linksonder. Beeldmaat 27,5 x 25,5 cm. Bladmaat 36 x 34 cm.
Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 5-7-2017 om 21:07 |
Eindtijd | 20-7-2017 om 19:07 |