Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Nog zo’n mooi werk van Harry van Kuyk, de uitvinder van de reliëfdruk. Reliëfdruk in zeer dik papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (1971), een A/P (Artist’s Proof) exemplaar. Deze druk komt uit Aldus Manutius, een cassette waarin zeven reliëfdrukken zaten in een oplage van slechts tien exemplaren. Aldus Manutius (1449-1515) was een bekende middeleeuwse drukker en Van Kuyk had zijn drukpers, waarop deze drukken vervaardigd zijn, genoemd naar hem.
Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten en is licht verkleurd langs de randen van het voormalige passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout valt de verkleuring niet meer op, beeld is uitstekend.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 53cm x 40cm (reliëf)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 17,50 euro, hoger dan het basis tarief omdat verpakken een gecompliceerde zaak is door de dikte van het blad en het reliëf).
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 27-3-2017 om 16:14 |
Eindtijd | 7-4-2017 om 21:14 |