Fenneke van der Elst - Drie lelies III
18k bicolour gouden oorbellen met robijn en diamant
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets
18k geelgouden ring met saffier en diamant 0.30ct - rm 17.25
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho door Kees Andrea
Voorstelling van onmin tussen de haan en de bok
Losbladig, beeldmaat 34x30, bladmaat 63x47
Gesigneerd in potlood r.o. 'K Andrea'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 9-5-2017 om 12:40 |
Eindtijd | 15-5-2017 om 15:40 |