Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Jos Berkers, Olieverf op doek, Abstracte compositie
ges. rechts onders. gedat. 1984 afmeting 138x120 cm
Mijn tekeningen, beelden en schilderijen hebben realistische kenmerken, waarbij de mensfiguur als lijdende of liefhebbende deelnemer aan onze sociale structuren meestal het uitgangspunt is. De inhoud wordt bepaald door mijn lotsverbondenheid met de gekozen modellen en onderwerpen, waarbij het materiaalgebruik zich a.h.w. vanzelf aanpast. Ik ben me bewust van de voorbijgaande aard van dit alles blijven vaak dezelfde motieven in een verwante vorm terugkomen, geboeid door de achterkant van het gelijk. Inspiraties vind ik o.a. in de kunstgeschiedenis, liefdesliedjes, de natuur of mijn eigen behoeftes." - Jos Berkers
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elsloo, Nederland |
Objectlocatie | Elsloo, Nederland |
Starttijd | 13-4-2017 om 10:42 |
Eindtijd | 27-4-2017 om 10:42 |