Tekeningen / Aquarel Items aflopend
dolf-van-polanen-1915-pastel-zittende-naakte-vrouw
dolf-van-polanen-1915-pastel-zittende-naakte-vrouwdolf-van-polanen-1915-pastel-zittende-naakte-vrouwdolf-van-polanen-1915-pastel-zittende-naakte-vrouwdolf-van-polanen-1915-pastel-zittende-naakte-vrouwdolf-van-polanen-1915-pastel-zittende-naakte-vrouw
Dolf van Polanen (1915) - pastel - zittende naakte vrouw
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Tweede Exloermond Nederland
219 verkochte items

Omschrijving
Dolf van Polanen 1915

Een schitterend kunstwerk (naakt) van de kunstenaar Dolf van Polanen (1915). Mooi ingelijst (met passe partout en zonder glas). Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1991. Afmetingen met lijst: 65 cm. x 50 cm. Pastel maat: 56 cm. x 42 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/polanen.

Verkocht

Starttijd
13-04-17 14:35
Eindtijd
21-04-17 14:35
Aantal biedingen
4

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Tweede Exloermond

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Gratis verzending binnen Nederland
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.