18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd zowel in de steen als met potlood
Oplage genummerd 143/150
1976
papiermaat: 65 x 51 cm
Niet ingelijst, wordt aangetekend verstuurd in een kartonnen koker.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 18-4-2017 om 22:03 |
Eindtijd | 2-5-2017 om 20:03 |