Toon de Haas - Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd

Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Toon de Haas (1929-2015) - Huslenky - Olieverf op doek - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
  • Toon de Haas (1929-2015)

Mooi werk van de vorig jaar overleden schilder Toon de Haas

Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 70x60 cm (exclusief de studiolatten)
Gesigneerd: Ja, l.o.; 'dehaas 68'

Conditie: Schilderij verkeerd in goede conditie

Schilderij wordt geleverd met boek over deze schilder!

Toon de Haas is geboren in 1929 op het eiland Texel. Hij woont en werkt sinds 1955 in Amstelveen. Hij heeft in verschillende ateliers geschilderd: o.a. in de van Speijckschool en later in een voormalig schoolgebouw achter de handwegkerk. Tegenwoordig bezit Toon een wat kleiner atelier tegenover de molen, "de Dickert" gelegen.In dit atelier ontvangt toon bekende en minder bekende Amstelveners, die zich laten portretteren. Elke week verscheen een portret in het Amstelveens Weekblad. Toons´ oeuvre bestaat hoofdzakelijk uit portretten, stillevens en landschappen

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland

Starttijd3-5-2017 om 22:39
Eindtijd7-5-2017 om 22:39
Openingsbod € 125
ObjectlocatieDordrecht,  Nederland