Alexander Lichtveld - Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 - Verkocht

Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Festival of Fools" Alex Lichtveld Amsterdam "77 kopen? Bied vanaf 1!
  • Alexander Lichtveld (1953)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Alexander Lichtveld van Heeteren (1953-)
Titel/Voorstelling: "Festival of Fools"
Datering: 1977
Medium /Techniek : aquarel en foto collage
Maten :  70 x 50 cm ingelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

De kunstenaar aan het woord:

Je zou naar mijn beelden kunnen kijken zoals je naar een Japanse zen-tuin kijkt: een door mensen gecreëerde omgeving die de natuur verbeeldt.
Alles is zo geplaatst dat het toevallig en vanzelfsprekend lijkt, zoals in de natuur.
Dit fenomeen heeft mij altijd gefascineerd: de schijnbare vanzelfsprekendheid, terwijl over ieder detail is nagedacht.
Op dat moment wordt het spannend, want je kijkt naar iets dat eigenlijk iets anders is.

Eén van de tekeningen die zijn ontstaan om te kunnen zien wat beelden doen als ze vergroot worden.
Zodra je een mens naast een beeld zet, zie je wat de maat van dat beeld is.
Beelden spreken voor zich, maar mensen spreken ook, vandaar dat ik in deze tekeningen teksten als een voice-over gebruik. Bestaande regels, uitgekozen uit alles wat ooit opgeschreven is. Zo komt er een extra betekenislaag over het beeld te liggen. Een still uit een onbekende film.

Alexander Lichtveld (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3833 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd13-4-2017 om 14:19
Eindtijd27-4-2017 om 22:19
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken