950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Kunstenaar: Jean Charles Louis André (Louis) 1875-1952
Titel/Voorstelling: "Amsterdam het Kolkje"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : houtskool op papier
Maten : 30 x 20 cm (papier) en 55 x 37 cm ( in passe partout)
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed ( wel randschade aan tekening, niet zichtbaar in passe partout
Landré, Louis
Jean Charles Louis André (Louis) werd op 20 september 1875 in Utrecht geboren en stierf op 4 maart 1952 in Amsterdam. Landré heeft zowel in Dordrecht als Rotterdam en Amsterdam gewerkt.
Volgde zijn kunstzinnige opleiding aan de Academie voor Beelden Kunsten in Rotterdam en werd verder opgeleid door Dirk Gerard Ezerman, Alexander Henri Robert van Maasdijk, Frederik Nachtweh, Arij Spoon en Jan Striening.
Landré verdiende zijn sporen zowel als etser, aqiuarellist en pentekenaar. Hij maakte vooral veel stadsgezichten.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 13-4-2017 om 15:33 |
Eindtijd | 27-4-2017 om 22:33 |