Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar:van Francois Jacob Kloek 1891-1970
Titel/Voorstelling: "Oude Kerk Amsterdam "
Datering: 1924
Medium /Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 29 x 21 cm (bladmaat) en 42 x 31 cm in lijst
Gesigneerd: linksondermet potlood
Conditie : goed
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 15-4-2017 om 15:06 |
Eindtijd | 29-4-2017 om 22:06 |