Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Zeer mooie rood oranje hand geblazen optische vaas zeer waarschijnlijk geproduceerd bij een van de Italiaanse glasfabrieken in Empoli of Florence. De vaas is helaas niet gemerkt. In prima onbeschadigde conditie, geen aanslag wel wat licht op de bodem van de vaas.
Afmetingen; 35 cm hoog en maximaal 12 cm in diameter.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-5-2018 om 16:10 |
Eindtijd | 7-6-2018 om 21:55 |