950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Fotografie |
Kunstenares; Desiree Palmen
Techniek; Cibachrome op dibond
Titel; LIfted
ingelijst in houten baklijst
gesigneerd
oplage; 5 ex.
Uitgegeven door stichting Blanco
maten; 50 x 74 cm
Jaar; 2000
lichte gebruikssporen aan de randen. beschermlaag is iets aangetast.
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 21-4-2017 om 11:45 |
Eindtijd | 28-4-2017 om 11:45 |