Schilderijen Items aflopend
theo-koster-gemengde-techniek-blue-monday
theo-koster-gemengde-techniek-blue-mondaytheo-koster-gemengde-techniek-blue-mondaytheo-koster-gemengde-techniek-blue-mondaytheo-koster-gemengde-techniek-blue-monday
Theo koster, gemengde techniek, blue monday
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
hilversum Nederland
117 verkochte items



Omschrijving
Theo Koster 1952

Origineel schilderij in gemengde techniek , in zeer goede staat en handgesigneerd van de kunstenaar theo koster , afmetingen 60x60x4 cm, titel : blue monday, galerie verkoopwaarde €1500,-

Verkocht  

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
21-04-17 13:17
Eindtijd
28-04-17 13:17
Aantal biedingen
17


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in hilversum

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.