Schilderijen Items aflopend
theo-koster-gemengde-techniek-never-land
theo-koster-gemengde-techniek-never-landtheo-koster-gemengde-techniek-never-landtheo-koster-gemengde-techniek-never-landtheo-koster-gemengde-techniek-never-landtheo-koster-gemengde-techniek-never-land
Theo koster, gemengde techniek, never land
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
hilversum Nederland
117 verkochte items



Omschrijving
Theo Koster 1952

Origineel schilderij in gemengde techniek , handgesigneerd en in zeer goede staat van de kunstenaar theo koster , afmetingen 60x60x4 cm , titel: neverland galerie verkoopwaarde €1500,-

Verkocht  

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
21-04-17 13:23
Eindtijd
28-04-17 13:28
Aantal biedingen
14


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in hilversum

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.