Schilderijen Items aflopend
theo-koster-gemengde-techniek-never-land
theo-koster-gemengde-techniek-never-landtheo-koster-gemengde-techniek-never-landtheo-koster-gemengde-techniek-never-landtheo-koster-gemengde-techniek-never-landtheo-koster-gemengde-techniek-never-land
Theo koster, gemengde techniek, never land
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
hilversum Nederland
97 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
Theo Koster 1952

Origineel schilderij in gemengde techniek , handgesigneerd en in zeer goede staat van de kunstenaar theo koster , afmetingen 60x60x4 cm , titel: neverland galerie verkoopwaarde €1500,-

Bod  
€ 25,00

 
 
volgend minimum bod: 
€30


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
21-04-17 13:23
Eindtijd
28-04-17 13:23
Aantal biedingen
8
AAB
23-04-2017 15:13
€ 25.00
R61F
23-04-2017 15:12
€ 20.00
AAB
23-04-2017 15:12
€ 20.00
R61F
23-04-2017 15:12
€ 12.00
AAB
23-04-2017 15:12
€ 10.00
R61F
22-04-2017 16:21
€ 5.00
nelius
22-04-2017 16:21
€ 3.00
R61F
22-04-2017 12:28
€ 1.00
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in hilversum

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.