Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
christien-ten-haaf-zeefdruk-z-t-ingelijst
christien-ten-haaf-zeefdruk-z-t-ingelijstchristien-ten-haaf-zeefdruk-z-t-ingelijst
Christien ten Haaf: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Amsterdam Nederland
15599 verkochte items



Omschrijving
Christiaan Schaaf 1890 - 1969

Titel: Z.T.
Jaartal: 1987
Afmetingen lijst: 93 cm x 73 cm
Oplage: 101/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (sonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie:In zeer goede staat.


Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het oplagenummer op de foto(‘s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

 

LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf gelden de volgende speciale voorwaarden.

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden door Kunstveiling.nl zelf. (Zie ook www.kunstveiling.nl/toeslag).

 

Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

 

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen tijdens kantooruren worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling.nl in Amsterdam. Als u uw aankoop/aankopen afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

 

Bezichtigen: Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op het kantoor van Kunstveiling.nl in Amsterdam tijdens kantooruren, tenzij anders staat aangegeven.

 

Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Stel de verkoper een vraag’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden kunt u bekijken door op de button ‘Alle items van deze verkoper’ te klikken.

 

 

Administratieve code: UTQQ

 

Verkocht  

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
21-04-17 14:00
Eindtijd
30-04-17 14:00
Aantal biedingen
1
Toeslag (uitleg)
€ 10.00


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam

Dit werk kan bezorgd worden via Swift Koeriers binnen Nederland en België: Bekijk hier de tarieven

Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.