Schilderijen Items nieuw binnen
abstract-olieverf-theo-wolvecamp
abstract-olieverf-theo-wolvecampabstract-olieverf-theo-wolvecampabstract-olieverf-theo-wolvecamp
ABSTRACT OLIEVERF - THEO WOLVECAMP
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
zaandam
1588 verkochte items

Omschrijving
Theo Wolvecamp 1925 - 1992

THEO WOLVECAMP

ABSTRACT

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 68 X 88 CM

GESIGNEERD ONDER WOLVECAMP

GEKADER IN MODERNE NIEUWE LIJST MET GLAS IN DE MAAT 76 X 96 CM

GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN IVM GROOTTE IN ZAANDAM

Afgelopen
€ 1750,00

Starttijd
21-04-17 13:56
Eindtijd
24-04-17 16:05
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in zaandam

Bezorgen met een koerier voor € ONKOSTEN

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket boven de 10 Kg of groter dan 100 x 50cm: 17,50 euro
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.