Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Caspar Merian - Flandria et Zeelandia comitatus
Ai Weiwei - Mask with Middle Finger
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Tekening door Harm Kamerlingh Onnes
Voorstelling van een liggend naakt op matras bij mandfles
Losbladig, beeldmaat 15x27, bladmaat 24x32
Niet gesigneerd, afkomstig uit schetsboek Kamerlingh Onnes
Gedateerd l.o. '26 mei 47'
Authenticiteit volledig gegarandeerd, herkomst Collectie HKO, veiling Van Spengen zomer 2016
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 10-5-2017 om 10:54 |
Eindtijd | 15-5-2017 om 14:54 |