950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets door D Harting. Ingelijst in houten lijstje met passepartout. Epreuve d'artiste, torentje te Amersfoort, gesigneerd. Afmeting lijst 24 bij 38, ets zelf 13 bij 24 cm.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 1-5-2017 om 12:41 |
Eindtijd | 6-5-2017 om 12:41 |