Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
henk-van-der-vet-naaktclubdanseres-kleurenzeefdruk
henk-van-der-vet-naaktclubdanseres-kleurenzeefdrukhenk-van-der-vet-naaktclubdanseres-kleurenzeefdrukhenk-van-der-vet-naaktclubdanseres-kleurenzeefdrukhenk-van-der-vet-naaktclubdanseres-kleurenzeefdruk
Henk van der Vet, Naaktclubdanseres, Kleurenzeefdruk
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
1717 verkochte items

Omschrijving
Henk van der Vet 1939

LAATSTE KANS!!

Kleurenzeefdruk door Henk van der Vet

Voorstelling van een naaktclubdanseres

Losbladig, beeldmaat 47x66, bladmaat 84x63

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Henk van der Vet 88'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Afgelopen
€ 30,00

Starttijd
22-05-17 14:24
Eindtijd
27-05-17 14:24
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.