Phil Grisel - 1960 - Aquarel - "Rosa vlekken, doortekend" - dubbel gesigneerd
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wereldkaart 1651 op koper
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie zeefdruk van Harry Agema
Inclusief puntgaaf passepartout, kan zo in een lijst geplaatst worden
Titel: 146 uit de serie handlijncompositie
Jaartal: 2003
Oplagenummer: 2/ 30
Afmeting: 10 x 10 cm
Afmeting met passepartout: 35 x 35 cm
Conditie: nieuwstaat
code ZZABS
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 6-6-2017 om 16:29 |
Eindtijd | 14-6-2017 om 20:29 |