Iedere maandag een Special
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer
Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1991