Rins Heidema - Antilope - Ets, Ingelijst
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed)
Willem Rozendaal - Art Deco Kleine Wijnglazen Willem Rozendaal
Gilbert Baibay - With and without eyes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige linosnede van Harry Agema
Inclusief passepartout
Titel: uit serie Handlijncompositie
2 kleurendruk - eigendruk
Oplagenummer: 5/ 6
Afmeting: 18 x 19 cm
Afmeting passepartout: 40 x 50 cm
Conditie: zeer goed
code ZZABS
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 18-5-2017 om 21:54 |
Eindtijd | 26-5-2017 om 19:54 |