Niet of onleesbaar gesigneerd - Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 - Verkocht

Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Een aquarel uit 1940 met een voorstelling van een stadsgezicht met een krantenkiosk.

Gesigneerd en gedateerd (’40), maar de signatuur is niet goed leesbaar. Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

Het werk is ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 31 x 36,5 cm. Beeld: 31 x 23 cm.

Herkomst: De toenmalige ‘Kunsthandel M.J.G. Wiebes , Kinkerstraat 240-242 Amsterdam W’.
Conditie: Het papier van de aquarel en van het passe-partout is wat ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Titel: “Kiosk”.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Aquarel.

Jaartal: 1940.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd26-4-2017 om 17:30
Eindtijd6-5-2017 om 20:30
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken