950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Wout van Heusden ' King Lear ' Litho 1926
Oplage 10
Afmeting 480 x370mm
In goede staat wel restanten van eerdere inlijsting aan bovenrand zie laatste foto
Literatuur : tent. cat. Haags Gemeentemuseum. Wouter van Heusden. Den Haag, 1970. P.33
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland |
Objectlocatie | Capelle aan den IJssel, Nederland |
Starttijd | 26-4-2017 om 21:49 |
Eindtijd | 7-5-2017 om 20:49 |