Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Zeer gelimiteerde vaas ontworpen door Jan des Bouvrie voor Koninklijke Porceleyne Fles te Delft.
Gedecoreerd door Herman Brood, signatuur aan de onderzijde.
De vaas meet 31 cm. en is in uitstekende conditie.
Gezien de kwetsbaarheid heeft afhalen in Den Haag de voorkeur.
ZZHB
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 23-6-2017 om 0:52 |
Eindtijd | 10-7-2017 om 20:52 |