Schilderijen Items nieuw binnen
theo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-board-stilleven-o-a-met-veldbloemen
theo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-board-stilleven-o-a-met-veldbloementheo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-board-stilleven-o-a-met-veldbloementheo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-board-stilleven-o-a-met-veldbloementheo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-board-stilleven-o-a-met-veldbloementheo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-board-stilleven-o-a-met-veldbloementheo-goedvriend-1879-1969-olieverf-op-board-stilleven-o-a-met-veldbloemen
Theo Goedvriend (1879-1969) - olieverf op board - stilleven o.a. met veldbloemen
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Tweede Exloermond Nederland
154 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Theo Goedvriend 1879 - 1969

Een prachtig stilleven (o.a. een schaal met veldbloemen) van de kunstenaar Theo Goedvriend (1879-1969). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 55 cm. x 49 cm. Boardmaat: 40 cm. x 33 cm. Conditie: goed. De lijst heeft wat gebruikssporen. Het kunstwerk wordt goed gepakt en gratis (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk.

Info:

Theodoor Franciscus Goedvriend (Rheden, 31 januari 1879 - Warnsveld, 18 februari 1969) was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, lithograaf en graficus.Goedvriend volgde lessen bij Theo van Hoytema en Antoon Derkinderen; in 1905 werkte hij in Munchen, in 1907 in Florence en van 1910-1912 vooral te Barbizon, de bakermat van de 19e-eeuwse renaissance (ook in de Nederlandse schilderkunst). Het was vooral het accent van de grote romantische schilders uit de School van Barbizon, de romantiek van omstreeks 1860, dat het sterkst in het werk van Goedvriend doorklonk. Zijn gehele opvatting (over de natuur en techniek) vormde zich naar die Franse meesters; alleen in de keuze van zijn onderwerpen verschilde hij.

€ 255,00

volgend minimum bod:
€255

Starttijd
16-06-17 19:45
Eindtijd
26-06-17 19:45
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Tweede Exloermond

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Gratis verzending binnen Nederland
Belgie/EU: Pakket: 10 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.