Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Armando.
Zeer kleurrijke en grote glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Der Fluss.
Jaar: 2016.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 54 cm. bij 60 cm.
Afmetingen beeld: 42 cm. bij 50 cm.
Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is 25 / 30,
Ingelijst: nee.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.
Verzending: Aangetekend, verzekerd en met Track&Trace door Post.nl € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-
Starttijd | 20-7-2017 om 11:40 |
Eindtijd | 28-7-2017 om 21:40 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |