Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
armando-der-fluss-giclée-handgesigneerd-genummerd-2016-slechts-30-exempl
armando-der-fluss-giclée-handgesigneerd-genummerd-2016-slechts-30-exemplarmando-der-fluss-giclée-handgesigneerd-genummerd-2016-slechts-30-exempl
Armando, -Der FLUSS- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2016, Slechts 30 exempl.
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Voorschoten Nederland
60 verkochte items

Omschrijving
Armando 1929

Armando.

Zeer kleurrijke en grote glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

 Titel: Der Fluss.

 Jaar: 2016.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 54 cm. bij 60 cm.

Afmetingen beeld: 42 cm. bij 50 cm.

Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is  25 / 30,

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Verzending: Aangetekend, verzekerd en met Track&Trace door Post.nl  € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-

Afgelopen
€ 175,00

Starttijd
20-07-17 11:40
Eindtijd
28-07-17 21:40
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.