Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
armando-der-fluss-giclée-handgesigneerd-genummerd-2016-slechts-30-exempl
armando-der-fluss-giclée-handgesigneerd-genummerd-2016-slechts-30-exemplarmando-der-fluss-giclée-handgesigneerd-genummerd-2016-slechts-30-exempl
Armando, -Der FLUSS- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2016, Slechts 30 exempl.
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Voorschoten Nederland
15 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Armando 1929

Armando.

Zeer kleurrijke en grote glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

 Titel: Der Fluss.

 Jaar: 2016.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 54 cm. bij 60 cm.

Afmetingen beeld: 42 cm. bij 50 cm.

Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is  25 / 30,

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Verzending: Aangetekend, verzekerd en met Track&Trace door Post.nl  € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-

€ 159,00

volgend minimum bod:
€159

Starttijd
21-05-17 14:31
Eindtijd
02-06-17 20:31
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.