Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Montyn -ingelijste ets: Serie: LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE. Titel:L'est. Onbekend; jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 23-5-2017 om 1:04 |
Eindtijd | 27-5-2017 om 21:04 |