Jean Garnier - **Prijs Verlaagd** La Fermiere bronzen beeldje
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Theo Wolvecamp - krijttekening: Abstracte Compositie; jaar: 1978; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; afm. blad: h51,5 x 30cm.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 29-5-2017 om 20:46 |
Eindtijd | 4-6-2017 om 21:46 |