950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
André Lanskoy (1902- 1976)
kleurenlitho, zonder titel (abstracte compositie), gesigneerd LANSKOY, genummerd 69 / 70 , gedateerd 1948
uit een oplage van 70 is dit nummer 69.
maten (binnen passepartout) circa 30 x 23 cm papiermaat 42 x 34 cm. Passe-partout maat 45 x 40 cm.
papier iets vergeeld, sporen van plakband aan de randen achterzijde.
provenance : Sotheby's Amsterdam, 1994 veiling 598 lot nr 751
code ZZABS
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 19-6-2017 om 11:08 |
Eindtijd | 4-7-2017 om 10:08 |