Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Abstract werk van Ron van de Ven. Afmetingen werk: h23,5 x b33 cm.
Titel: Zonder titel. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd. Jaar: 1993. Conditie: in redelijk goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 23-5-2017 om 9:30 |
Eindtijd | 27-5-2017 om 20:30 |