Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gerti Bierenbroodspot - litho: Labyrinth; jaar: 1975; nummer: 93/150 (nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren)gesigneerd: rechtsonder, met handtekening en stempel door de kunstenares; afm. blad: h75,5 x b105,5 cm.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 18-6-2017 om 23:11 |
Eindtijd | 23-6-2017 om 20:11 |