Albert Heydens - Bewerkingen op zink
Ricarda Fischer - Zonder titel
Jochem de Graaf - Vier vrouwen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Paul de Lussanet -litho: Hommage Aan Cobra; jaar: 1989; nummer: 193/250 afm. blad: h64,5 x b49,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 23-6-2017 om 22:55 |
Eindtijd | 1-7-2017 om 21:00 |