Schilderijen Items aflopend
spraakzaam-acryl-op-dik-acrylpapier-door-beiden-handgesigneerd
spraakzaam-acryl-op-dik-acrylpapier-door-beiden-handgesigneerdspraakzaam-acryl-op-dik-acrylpapier-door-beiden-handgesigneerdspraakzaam-acryl-op-dik-acrylpapier-door-beiden-handgesigneerd
spraakzaam-acryl op dik acrylpapier-door beiden handgesigneerd
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
gent
88 verkochte items



Omschrijving
William Remory 1958

william remory in samenwerking met kunstenares Madonna B

Formaat: 100 X 70 cm

aryl op zwaar acrylpapier

door beiden handgesigneerd en certificaat

Ik wil het GRATIS aangetekend verzenden binnen Europa

Afgelopen  
€ 120,00

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
10-07-17 14:34
Eindtijd
17-07-17 14:34
Aantal biedingen
0
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in gent

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Gratis verzending binnen Belgie
Nederland/EU: Pakket tot 1 Kg: 13,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 1Kg: 25,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.