Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Fraai werk van schilder L Michel. Er zijn meerdere werken van deze schilder in omloop, maar achtergrond is onbekend. Het is waarschijnlijk geïnspireerd op de grote schilder Édouard Cortès die soortgelijke stadsgezichten schilderde op schitterende wijze.
Medium: Olieverf op doek op paneel
Afmetingen: 55x65 cm
Gesigneerd: Ja, r.o. 'L Michel'
Conditie: Uitstekend
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland |
Starttijd | 28-6-2017 om 8:53 |
Eindtijd | 2-7-2017 om 8:53 |
Objectlocatie | Dordrecht, Nederland |