Tekeningen / Aquarel Items nieuw binnen
renate-carelse-heemstede-1943-gemengde-techniek-geen-titel-6
renate-carelse-heemstede-1943-gemengde-techniek-geen-titel-6renate-carelse-heemstede-1943-gemengde-techniek-geen-titel-6renate-carelse-heemstede-1943-gemengde-techniek-geen-titel-6
Renate CARELSE (Heemstede, 1943) - gemengde techniek - "geen titel 6"
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Tweede Exloermond Nederland
198 verkochte items

Omschrijving
Renate Carelse 1943

Een prachtig kunstwerk (gemengde techniek, pen en aquarel) van de kunstenares Renate CARELSE (Heemstede, 1943). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder en gedateerd 1977. Conditie kunstwerk: heel goed. Afmetingen met lijst: 30 cm. x 40 cm. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is op afspraak ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/carelse.

Afgelopen
€ 95,00

Starttijd
12-08-17 23:36
Eindtijd
25-08-17 23:36
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Tweede Exloermond

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Gratis verzending binnen Nederland
Belgie/EU: Pakket: 10 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.