Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Olieverf op board, 1962, afmeting 216 x 94 cm. Het werk is in 1963 van de kunstenaar zelf gekocht. Het werk heeft door het expressieve kleurgebruik en omvang een mooie uitstraling in de ruimte. Het is links onder gesigneerd met jaartal. De lijst is origineel door Ab Jongmans aangebracht.
Ab Jongmans (1934, Alkmaar - 2011, Beverwijk)
Midden hoog tegen de rand zit nu een (kleine) beschadiging, waarvan de kosten voor restauratie €50,- tot €75,- bedragen. In onderling overleg kan de beschadiging bij overdracht worden gerestaureerd. Ook het transport, met bijbehorende kosten zijn in onderling overleg af te spreken.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidwolde, Nederland |
Objectlocatie | Zuidwolde, Nederland |
Starttijd | 9-6-2017 om 14:44 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 13:44 |