Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Klein etsje van Ruurd van den Berg uit 1941, getiteld "Duinen bij Scheveningen". Gesigneerd en getiteld/gedateerd in potlood. Afm. blad 16,3x 12,4, beeld 8,3x6 cm.
Verzending tussen twee plaatjes, 4 euro
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 9-6-2017 om 17:49 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 15:49 |