Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ovalen (ingekleurd?) etsje van Dirkje Kuik (toen nog William D. Kuik), getiteld "Dandy", genummerd 8/15, gedateerd 1960 en gesigneerd in potlood. Afm. blad 15,2x19,4 cm, beeld 6,5x9,2. Geplaatst achter passepartout (20x25 cm).
verzending tussen twee plaatjes, 4,50
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 9-6-2017 om 20:20 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 16:20 |