Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : " Berglandschap "
Datering : 1935
Medium / Techniek : inkt op papier
Maten : 46 x 50 cm (papiermaat)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : redelijk / verkleuring aan de randen en klein scheurtje in papier rechter bovenhoek
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 10-6-2017 om 12:33 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 22:33 |