Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze houtsnede hebben wij per abuis eerder ter veiling aangboden als een werk van Jan Sluijters (1881-1957). Een attente gebruiker van Kunstveiling.nl heeft ons op deze fout gewezen. Onze excuses voor het foutief aanbieden. Nu bieden wij dit werk opnieuw aan onder de naam van de juiste kunstenaar:
Een ingekleurde houtsnede van de Limburgse kunstenaar Jan Schrijvers (1946) met een voorstelling van een bloemstilleven.
Gesigneerd met potlood en ook gesigneerd in de druk d.m.v. de initialen “J.S.”.
Ingelijst in een eenvoudige hedendaagse lijst met passe-partout en glasplaat.
Oplage onbekend.
Afmetingen: Lijst, 30,5 x 24,5 cm. Beeld, 22 x 17 cm.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: Het papier van de houtsnede is wat ‘vergeeld’. Het passe-partout is ‘vergeeld’ langs de boven- en onderrand.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Jan Schrijvers, geboren 24-08-1946 in Heerlen (Limburg), schilder, pastellist, maker van houtsnedes.
Opleiding: Autodidact.
Plaats van werkzaamheid: Noorbeek (Margraten) in Zuid-Limburg.
(Bron: RKD)
Titel: “Bloemstilleven”.
Kunstenaar: Jan Schrijvers.
Techniek: Druk van een houtsnede, ingekleurd.
Jaartal: Onbekend, 2e helft van de 20e eeuw.
Afmetingen: Lijst, 30,5 x 24,5 cm. Beeld, 22 x 17 cm..
Ingelijst: In een eenvoudige hedendaagse lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder en ook gesigneerd in de druk d.m.v. de initialen “J.S.”.
Oplage: Onbekend.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-De houtsnede kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-De houtsnede kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: Bij verzending via KIALA: 8,00 euro. Bij verzending via Postnl: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 12-6-2017 om 13:55 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 17:55 |