Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
map-met-5-art-prints-gesigneerd-en-genummerd
map-met-5-art-prints-gesigneerd-en-genummerdmap-met-5-art-prints-gesigneerd-en-genummerdmap-met-5-art-prints-gesigneerd-en-genummerdmap-met-5-art-prints-gesigneerd-en-genummerdmap-met-5-art-prints-gesigneerd-en-genummerdmap-met-5-art-prints-gesigneerd-en-genummerd
map met 5 Art prints- gesigneerd en genummerd
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
gent
84 verkochte items



Omschrijving
William Remory 1958

mooie map met 5 Art prints van william remory/ Madonna B

iedere print meet ca. 29,5 X 21 cm en door beiden gesigneerd en genummerd ( oplage 50 exempl. ).

alles mooi in een map

aangetekende verzending: 15 euro wereldwijd

Afgelopen  
€ 80,00

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
10-07-17 14:34
Eindtijd
17-07-17 14:34
Aantal biedingen
0
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in gent

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Gratis verzending binnen Belgie
Nederland/EU: Pakket tot 1 Kg: 13,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 1Kg: 25,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.