Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
map-met-5-art-prints-cobra-handgesigneerd-en-genummerd-en-gestempeld-met-atelie
map-met-5-art-prints-cobra-handgesigneerd-en-genummerd-en-gestempeld-met-ateliemap-met-5-art-prints-cobra-handgesigneerd-en-genummerd-en-gestempeld-met-ateliemap-met-5-art-prints-cobra-handgesigneerd-en-genummerd-en-gestempeld-met-ateliemap-met-5-art-prints-cobra-handgesigneerd-en-genummerd-en-gestempeld-met-ateliemap-met-5-art-prints-cobra-handgesigneerd-en-genummerd-en-gestempeld-met-ateliemap-met-5-art-prints-cobra-handgesigneerd-en-genummerd-en-gestempeld-met-atelie
map met 5 Art prints Cobra- handgesigneerd en genummerd EN gestempeld met atelie
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
gent
87 verkochte items

Omschrijving
William Remory 1958

Prachtige map met 5 Art prints van william remory. Alles vormt prachtig EEN geheel!

Iedere print meet 29,5 X 21 cm en allen handgesigneerd en genummerd op een oplage van 50 stuks ( nummer kan verschillen van foto )

Vermits er nogal wat copieen circuleren op internet heb ik ze allemaal achteraan gestempeld met atelierstempel.

U koopt ze dus rechtstreeks van mij ( william remory )

alles samen in een mooie map

GRATIS aangetekende verzending wereldwijd

Afgelopen
€ 80,00

Starttijd
18-08-17 16:43
Eindtijd
25-08-17 16:43
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in gent

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Gratis verzending binnen Belgie
Nederland/EU: Pakket tot 1 Kg: 13,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 1Kg: 25,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.